joelis

Jak vyřeším problém s připojením u mobilního telefonu?

Mám telefon HTC Desire HD, Android 2.2 Froyo. Po továrním nastavení jsem se bez problémů připojil na wifi a zapnul Market android. Z toho marketu jsem stahoval aplikace a hry. Asi po 5 minutách se mi to vyplo a zřejmě aktualizovalo na Obchod Play. Po té jsem zapnul Obchod Play a chtěl jsem stáhout nějakou aplikaci a hru a po té co jsem dal naistalovat, tak mi to napsalo : ŽÁDNÉ PŘIPOJENÍ nebo ŽÁDNÝ SIGNÁL přitom jsem připojen na wifi a vše funguje, ale jediný obchod play při stahování nefunguje. Mám tam svůj učet, tak nevím proč to nefunguje. Tak jsem si myslel,že pomohlo přeinstalování systému Android 2.2 froyo, aby se třeba opravily chyby.Prosím pomůžete někdo docela bych chtěl aby to fungovalo a popřípadě návod na: julis.cicak@gmail.com. děkuji

Odpovědi
Dados

Zdravím problém bude nejspíše v softwaru telefonu. Mohlo by pomoct obyčejné restartovani telefonu nebo zajdi k nějakému mobilnímu operátorovi a oni by ti měli poradit. V dalším případě je možnost zanést telefon do opravny a tam se zeptat nebo stahovat ne z telefonů ale z počítače. V nejhorším případě je možnost koupě nového telefonu