Zlatý

Jak vyprat černobílý svetr? Má stějně bílých pruhů jako černých a vždy mám dilema, jestli ho prát se světlým nebo tmavým

Díky.
Teplota mi je jasná :).
Doplňuji:
Je docela velký a těžký. Je to obtížná manipulacxe :).
V pračce prané v programu na jemné - ruční praní peru vše a zatím bez problému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já bych ho vyprala v pračce v tom programu jak píšeš samostatně - v ruce neperu nic
Doplňuji:
dnes mají pračky tak šetrné programy , že není třeba se bát cokoliv vyprat....je to jen zvyk a naučit se s pračkou a využít opravdu vše co nabízí

tak uvidíš, zřejmě ho budeš prát poprvé , tak proto jsi nejistá

Další odpovědi:

Zlatý

Vyprala bych ho ručně,do pračky svetry nedávám.
Takové věci peru v šampónu nebo pěně do koupele.

Zlatý

Taky bych ho vyprala ručně.

Kdyby ale šlo o tričko, které bude mít takovéto pruhy 50:50, prala bych ho se světlým. Kdyby totiž ty černé pruhy pouštěly, nemohlo by být takhle pruhované. Bílé pruhy by se obarvily - a takové věci se reklamují, takže to by si výrobce nedovolil.

Kdybyste ho prala s tmavým, bílé se zapere a bude to šedé.

Pokročilý

já mám také takový svetr, peru ho v tmavém prádle. v obchodě jsem se zeptala s jakým prádlem se má prát aby se neobarvil paní mi řekla že je to napsané k papírku na svetru. když se podíváš na límeček :) něco tam můžeš najít ;)

Stříbrný

Ted nevím, píšeš, že vždy máš dilema jak ho prát, tak jsi ho tedy již prala, tak máš zkušenost? Já bych ho dala s tmavým, jako jsou ponožky a kalhoty, ale nikoliv modré džíny, ty barví. S bílým bych se bála, aby černé pruhy neobarvily bílé prádlo. Anebo bych ho poprvé vyprala v ruce, abych viděla, zda pouští či nikoliv, ikdyž zhejčkaná technologií praček taky nic neperu ručně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.