Jak vypočítat výkon kotle na tuhá paliva cca na 250 m3?

Odpovědi
anonym

Dávám ti odkaz na výpočty.

http://www.tzb-info.cz/tabulky-a-vypocty?obor=5

Lotus

Já mám 293m3 a použil jsem kotel 24 kw a jsem spokojen.Nemusím ho nijak dusit a jedu takřka na plný výkon což kotli jen prospívá.Samozřejmě záleží jak je dum zaizolován a jaké jsou tepelné ztráty.Já mám novostavbu,ale myslim že na 250m3 bych použit také 24 kw,určitě to bude stačit.

Ivanka99

souhlasím s Lotusem. 24 kw je optimální záleží na izolaci, prostředí atd