Bronzový

Jak vypadá typická oběť?

Myslím lidskou, samozřejmě. Jak to ostatní poznají? Mají tito lidé něco vzhledově společného? Nemyslím si, že bych vypadala jako někdo slabší, oblékám se pohodlně, mám jemné rysy, ale neustále nasazené brýle. Přesto si mě opět vybrali náboženští fanatici, aby mě zastavili na ulici... Mám pocit, že se z toho stává už půlroční tradice.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejde o to jak vypadáte, ale jak reagujete. Oni to dopředu vycítí, že je neumíte poslat někam. Ve vzhledu to nebude, nesmíte se na ně usmívat, reagovat na ně atd.

Tito lidé jsou na to školeni, stejně tak i obchodní zástupci. Doporučuji nereagovat. Neodpovídat, dělat, že neexistují.

Jen tím že odmítnete " ne děkuji nechci" tak to už je první navázání kontaktu a jste na 20% lapena.

Další odpovědi:

Zlatý

Oběť čeho ? Podvodníka ? Vraha ? Reklamy? Nebo snad něčeho jiného ?

Pokročilý

buď v klidu. To není v tobě. Magor ti vstoupí do cesty. První, co řekne je, dobrý den...bla bla OOObejmu ho blbečka, tááky ti přeju co nejlepší den a jdu dál. Trochu se podezřívám, že mě to začíná bavit. Trrošičku je podezřívám, že se mi začali vyhýbat

Bronzový

Pokud mám skončit jako oběť trestného činu, tak to dopředu nemohu vědět. Může mne přejet auto, někdo mne zastřelí, apod. Na to se asi neptáš.
Když tě zajímá, proč tě osloví na ulici Jehovista, nebo někdo, kdo vybírá peníze na nějaký fond, tak můžeš člověka vyslechnout a pak se rozhodnout, co dál. Když ti vstoupí do cesty, musíš na něj reagovat. Uvažuj, zastavit tě mohou dva typy lidí, jedni, kteří něco hledají a to skutečně a ne jako záminku k dalšímu, a ti, co tě potřebují pro něco získat. Takže s náboženskými fanatiky se nebavím a nemám zájem a přispěji na základě své dobré vůle.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.