Niikii

Jak vypadá rok zemědělce??

Ahoj mám v testu otázku:jak vypadá rok zemědělce??Nevíte jak odpovědět?Téma jsou skleníky.Děku­ju moc!

Nejlepší odpověď
Bumbes

… hubení hlodavců a slimáků, výkop povodňových příkopů a podzimní paběrkování té trošky úrody, která tyto pohromy přežila, a kterou nestihl sklidit někdo jiný (třeba ten cikán z osady za městem, nebo z vybydleného paneláku).

Další odpovědi
venkovan

Zajel bych za provozovatelem skleníků. Něco opsat z internetu není to pravé pro praxi.
Další otázkou je jakého zemědělce. Co má ve skleníku pěstovat apod. Zda jen sadbu, či produkční zeleninu či květiny k řezu (zahradník je také zemědělec), či květiny do truhlíku, či květiny a další rostliny ke šlechtění atd.