Jak vyhrát v ruletě?

Nejlepší odpověď
Já...

Dlouhodobě: NIJAK…

Krátkodobě: ŠTĚSTÍM…

TRVALE: Být provozovatelem tý rulety…

Další odpovědi
led

Jednoduchý návod:
1 – Kúpte si žetóny
2 – Postavte sa k rulete a myslite si číslo a farbu. Nič nevkladajte.
3 – Pozorujte guličku a po zastavení sa radujte, že ste neprehrali.
4 – Opakujte viackrát
5 – Pri odchode vymente žetóny za peniaze.
Zhodnotenie:
Radujte sa nič ste neprehrali a pri tom sa zabavili. No nie je to výhra?

SajmonModer

Mít štěstí nebo se naučit nějak podvádět.

tuCZek

Tady nějací frajeři na to přišly. Já to zkouším asi týden a funguje to cca tak na 90%.

Zdroj: http://www.mo­neywin24.com/cz/?cp=­cp1&utm_source=e­target&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=etarget

BandiOl

Pokud hodně krát vsadíte, určitě alespoň jednou vyhrajete. Problém je, že výhra bude hodně nižší než investice.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

pokazdejinak

jedině jak dostat nějaké peníze zpět je při hře červená/černá… je to už hodně profláknutý způsob, který počítá s tím, že částka vsazená na jednu barvu se při výhře dvojnásobí… takže vsaď např. černou a když prohraješ, musíš v dalším kole ten dvojnásobek vsadit zase na černou… jednou padnout musí a když dodržíš sázení dvojnásobku, tak celkově neprohraješ
ale je to zrádné v tom, že je velká pravděpodobnost, že ti dojdou peníze dřív než padne ta černá :)

Salvaje

Hrála jsem ji jedenkrát v životě a to ne s opravodvými penězi a ze 3000 jsem vyhrála 40 000. Jak? Sázela jsem po troškách ale na hodně políček v každé hře :)