Jak vyhnat žáby z jezírka?

Nejlepší odpověď
arygnoc

HEŠ!

a když to nezabere tak:

HEŠ HEŠ!

Další odpovědi
lukas.zmizik

nevyhanel bych je. tam, kde bydli zaby, je cista voda.

Berušinka

Já bych tam žabičky nechala =)

p-e-t

Dobrý den, mám také jezírko. Žáby tam jsou, ale ničemu mi tam nevadí. Ale i kdyby by jste se jich chtel nejak zbavit tak se vrátí :)

Zdroj: vlastní zkušenost

hanny 2

Pořiďte si čápa!!!

venkovan

Zasypat jezírko. Ale co když některá ze žab je zakletá bohatá princezna (podnikatelka).

uča

nikam je nehoňte .Žerou mouchy a komáry a kdyby se náhodou množily ušetříte za krmení pro rybky

Jana5678

Nechápu, proč chcete vyhnat žáby z jezírka. Jsou pro jezírko tím nejlepším, co si můžete přát, jelikož ho čistí. Podle mě by měla mýt všechna jezírka žáby i ostatní tvory, které vodě prospívají. Já mám plastové zahradní jezírko, které se pro mě stalo oázou klidu na mojí zahradě. Je to místo, kde se mi dobře relaxuje, a přitom pozoruji žáby, motýly a včely, jak si užívají vody a rostlin.