ales12

Jak vyfotit postavu ve tmě?

Potřebuju udělat podobnou fotografii: http://forum.di­giarena.e15.cz/dow­nload/file.php?id=3315­5&mode=view

co všechno k tomu je potřeba? popřípadně nějaký tutoriál prosím.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se na tu fotku koukni…
Postavu nasvicují boďáky (ne moc ostré) zleva, shora zezadu a zprava – takže primárně potřebuješ taková světla (vyzkoušej – jinak se nic nenaučíš).
Pak černé (nebo dostatečně vzdálené) pozadí – aby neodráželo žádné světlo.
Takže potřebuješ figuranta, tři světla a foťák – a trpělivost při nasvicování…
😉

Další odpovědi
mosoj

Vysoké ISO . Tedy fotoaparát který při vysokém ISO málo šumí ! I tak se postava nesmí moc pohybovat.
Doplňuji:
Nasvícení jsem neřešil. To je snad logické !

Hamon

Budeš potřebovat grafický editor – tohle není reálná fotka.