Hykam

Jak vyčistit koženou bundu?

Jak vyčistit koženou bundu? Kůže je vepřovice (není lesklá, hladká jako např. na kožené sedačce), na vnitřní straně má zateplenou neodnímatelnou vložku. Byl jsem v čistírně a tam mi řekli, že nelze ani prát, ani chemicky čistit. Ani oni sami nevěděli, jak bundu vyčistit.
Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

každá čistírna nečistí kožené zboží ,zkus se podívat zda by ti nestálo za to bundu někam dopravit – a čištění není nijak levné …promysli,a zda se vůbec vyplatí zde je pár odkazů a i rady na čištění

http://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8Di­%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD+ko%­C5%BEen%C3%A9+bun­dy&rlz=1I7ADRA_cs&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=HbQWT_HhE­LOP4gTJpcj-Aw