GangstaHelper

Jak vyčistit displej od prachu na mobilu? (zevnitř)

Jak otevřít mobil se ptát nebudu, to by uměla najít i opice … Problém je, že pokaždé když ho vyčistím, tak než telefon zakrytuju, tak už při uavírání na displeji zase vidím co tam vidět nechci :( Další problém je utěrka – jak papírové tak látkové pouštějí vlákna … problém je hlavně u těsnění okolo displeje, kde se z utěrky hodne vydřou …

tak jak to udělat, aby byl opravdu čistý?

Odpovědi
deny555

V drogeriích prodávají speciální utěrky na optiku.

panenka

SOUHLASÍM S DENY 555 NEBO MĚ POMOHLO VZÍT OKENU A NORMALNĚ TO VYLEŠTIT NOVINAMI

chybicka

ja bych ho vzala pronten,ten je na to nejlepsi

Zdroj: ja