nelka1995

Jak vybrat sluchátka ?

Aby měla dobrý zvuk, jaké by měly mít parametry?
je např: Magnet: Feritový magnet Kapacita: 1000 mW Membrána: PET Kmitočet: 12 – 22 000 Hz Citlivost: 100 dB/mW Impedance: 24 ohmů
Dostačující, nebo podle čeho se řídit ? jaké hodnoty by sluchátka měly mít – takový cenový střed

Odpovědi
Razzak

tak určite by som si prečital niake recenzie tam uvidis hned na + a – podla ludi ktory ich použivaju, hentakim kidom ako pisu na strankach o produkte never oni si tam napišu čo chcu oni a skutočnost je vetšinou kdesi uplne inde

mrNikelou

Souhlasím s Razzak ale doporučil bych ti Skullcandy hesh 2.0 který jsou udajně srovnatelný s beats by dre studio ale jsou levnější a bohužel větší.
Já jsem s nimi spokojen zvládají Basy i výšky a ty absy i fakt chválím protože je to hodně znát. (bohužel jak jsou velký tak v nich vypadám jak idiot ale jestli chceš na domácí poslech tak jsou dobrý ;)

Jsemtady

Myslim si ze dulezitejsi je aby ti padly do usi, coz klasicke pecky malokdy padnou a jak nedolihaji, tak je pak kvalita k nicemu, lepsi zkusenost mam s temi gumovymi, pripadne nejake vetsi pres cele ucho a aby meli nejake ty basy. Mno a taky pozor na konektor, nektere maji 3 drazky a ty pak nepasuji do zarizeni ktere ma jen dve. Dal si myslim ze kdyz nekoupis nejakej fakt levnej shit, tak budes spokojena s cimkoliv.

bastaraffaka

pokud chces kvalitni zvuk tak rozhodne http://www.elec­troworld.cz/pro­duct/audio-hifi-mp3/sluchatka-a-mikrofony/27042/koss-porta-pro-27042-sluchatka?scid=PRI­CECOMP_GOOGLE&gclid=CIf­NnZ6_wLkCFche3go­di2cARw

bezkonkurencne nejlepsi zvuk + dozivotni zaruka