ReHu

Jak velký je rozdíl v trekové obuvi mezi pánským a dámským modelem?

Po letech maximální spokojenosti mi dosloužily, hledala jsem obdobné a našla asi stejné. A jsou pánské.
Od Grisportu.

Nejlepší odpověď
gecco

Vyzkoušej si je a uvidíš…
😉
Pánské mají, obvykle, při stejné délce širší a vyšší nárt…

Další odpovědi
Klaproth

Pánské jsou obvykle širší a mají „střízlivější“ design.

anonym

milá Rehu,To máte těžké:„je to lidské a není to vždycky“.

chachar1922

Ja si taky myslim, ze to bude jen ve velikosti a „strihu“. Ja mam hodne problem s tim, ze se mi libi panske sportovni boty, ale nikdy mi nejsou. :( Vzdy i kdyz by mi teoreticky byly na delku, tak mi plavaly do vrchu. Nohu mam prtavou… 36–37. Ale uz jsem mela i 38! :D

ReHu

Bodík. Dík 🙂