Avatar uživatele
juie

Jak večer zabavit děti ???

2. třída – kluk
3. třída – kluk
4. třída – holka
Nejsou to žádný velký zlatíčka ;) a já stále nemůzu prijit na to jak je zabavit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Mě napadají samé výchovné a vzdělávací hry, například psaní diktátů. Všichni tři a kdo bude mít nejméně chyb – odměna.

A nebo flunitrazepam do pitíčka a je pokoj až do rána ;).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

člověče nezlob se, různé stolní hry , pexesa,
kdo namaluje krásnější /udejte si téma dne/
město jméno zvíře věc-

prostě věci ve kterých se všichni zapojí

nebo slovní fotbal
vyprávění zážitků z uplynulého dne/sice to není hra ,ale úžasně to stmeluje rodinu /

také by si mohli číst z pohádky nahlas a střídat se a pak vyprávět děj …to myslím, že se jim úžasně hodí- mnohé děti ani nevědí co čtou ,když si čtou knížku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Mohou si udělat draka, alespoň nakreslit nebo nějakou práci, kde budou lepit, stříhat malovat, modelovat.....Děti si většinou umí vymýšlet hry, stačí je motivovat hrát si s němi. Kdo si hraje, nezlobí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

V jednom filmu jsem viděl hru na „hřbitov“

Děti si museli lehnout do postele a co nejrychleji usnout, aby manžel co hlídal mohl jít do hospody.
Doplňuji:
Můžeš děti vzít do bazénu a naučit je plavat

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Karty a další stolní hry (třeba Monopoly)… Nebo si pusťte DVD s jejich oblíbenou pohádkou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

stolní hry, nebo počítač a nějaká online hra, kde proti sobě budou soupeřit, to asi zabere. Nebo jim zadejte nějaké domácí práce. Ještě mě napadlo jim koupit nějaké zvíře, třeba psa, ten by je bavil..:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Co sirky a zapalovač?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Vy nemáte doma žádné hry, které by děti bavily? My jsme domu koupili kreslící koberec a děti teda zabaví naprosto senzačně.

před 1179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jojo, je to tak. Jako her doma máme docela dost, ale u toho kreslícího koberce se děcka fakt zabaví. Já jsem ho kupovala na mujkoberec.cz a doporučuju. Mají moc pěkné motivy.

před 1156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek