juie

Jak večer zabavit děti ???

2. třída – kluk
3. třída – kluk
4. třída – holka
Nejsou to žádný velký zlatíčka ;) a já stále nemůzu prijit na to jak je zabavit

Nejlepší odpověď
bolak

Mě napadají samé výchovné a vzdělávací hry, například psaní diktátů. Všichni tři a kdo bude mít nejméně chyb – odměna.

A nebo flunitrazepam do pitíčka a je pokoj až do rána ;).

Další odpovědi
hanulka11

člověče nezlob se, různé stolní hry , pexesa,
kdo namaluje krásnější /udejte si téma dne/
město jméno zvíře věc-

prostě věci ve kterých se všichni zapojí

nebo slovní fotbal
vyprávění zážitků z uplynulého dne/sice to není hra ,ale úžasně to stmeluje rodinu /

také by si mohli číst z pohádky nahlas a střídat se a pak vyprávět děj …to myslím, že se jim úžasně hodí- mnohé děti ani nevědí co čtou ,když si čtou knížku

verka

Mohou si udělat draka, alespoň nakreslit nebo nějakou práci, kde budou lepit, stříhat malovat, modelovat.....Děti si většinou umí vymýšlet hry, stačí je motivovat hrát si s němi. Kdo si hraje, nezlobí!

Michal Kole

V jednom filmu jsem viděl hru na „hřbitov“

Děti si museli lehnout do postele a co nejrychleji usnout, aby manžel co hlídal mohl jít do hospody.
Doplňuji:
Můžeš děti vzít do bazénu a naučit je plavat

štamgast

Karty a další stolní hry (třeba Monopoly)… Nebo si pusťte DVD s jejich oblíbenou pohádkou…

samicek333

stolní hry, nebo počítač a nějaká online hra, kde proti sobě budou soupeřit, to asi zabere. Nebo jim zadejte nějaké domácí práce. Ještě mě napadlo jim koupit nějaké zvíře, třeba psa, ten by je bavil..:)

venkovan

Co sirky a zapalovač?

Pajka.111

Vy nemáte doma žádné hry, které by děti bavily? My jsme domu koupili kreslící koberec a děti teda zabaví naprosto senzačně.

XenieRo

Jojo, je to tak. Jako her doma máme docela dost, ale u toho kreslícího koberce se děcka fakt zabaví. Já jsem ho kupovala na mujkoberec.cz a doporučuju. Mají moc pěkné motivy.