ladaI

Jak v office profesional 2019 upravit formát, nebo šablonu pro prázdný dokument(stránku)?

Při otevření Wordu a prázdného dokumentu se neobjeví původní stránka A4 do které se píše. Podle pravítka se vždy otevře tzv. neohraničená celá stránka 38 cm.

Odpovědi
Mesiáš

Pokud něco nevíš tak se optej toho kdo to ví nebo si přečti návod

Zdroj: https://suppor­t.microsoft.com/cs-CZ

LindaPlačkov

Dobrý večer, můžete mi prosím poradit? Mám program Adobe Acrobat. Když dám vyplnit a podepsat a píšu slovo kde je písmeno č tak mi to hodí křížky. Např. Plaček a napíše mi to PlačXXX a křížky jsou ještě ohraničené. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za rady.

elkon

„Mesiáš“ – hlavně že se toho držíš ty. Už jen to slovo „optej“ hovoří za vše.