miape

jak utáhnout kotoučovou brzdu u kola?

  • nebo jde to i jinou cestou než dolít více oleje do hadiček?

Odpovědi
brillant

Nevím jestli to pomůže.
http://www.ive­lo.cz/servis-tipy-rady/domaci-servis-kol/udrzba-kotoucovych-brzd-hayes/

mosoj

Co na ní chceš utahovat. Kotoučové brzdy jsou samostavitelné, takže je třeba mít v pořádku sílu destiček a kotouče a o víc se nemusíš starat. Brzdový systém se maximálně odvzdušňuje, ale za provozu by k zavzdušnění nemělo dojít. Ještě se někdy opotřebují čepy brzdiče. ale na brždění to vysloveně vliv nemá. Pouze je tam radiální vůle.