Martin1987

Výběr kola

Myslíte že je tohle kolo dostačující?

http://www.spor­tisimo.cz/arco­re/cross-1.1/38980/

nevíte jestli má dvojité rafky?

Měsíčně najedu cca 150 km.

Odpovědi
Drap

Dostačující je. Záleží ovšem na tom, co od kola očekáváš. Za tyto peníze nemůžeš očekávat zázraky.

anonym

Jsou tam dvojité ráfky (pokud jsou namontovány ty z popisu).
Ale – ta přední vidla je pořád stejně mizerná.
😉
Doporučuju koupit kolo v nějaké menší prodejně, ideálně ´speciálce´ – jednak si tam můžeš domluvit výměnu vidlice za pevnou (opravdu vřele doporučuju) a jednak tam budeš mít servis, ve sportissimu těžko (čili co možná ušetříš na kole, v zápětí zaplatíš za jeho seřízení).

terkaprihodo

Je to tak, záleží co máte s kolem v plánu a jak často a v jakém terénu po něm chcete jezdit. Osobně si ale myslím, že pokud chcete kolo, které vám něco vydrží, tak je lepší do něj trochu zainvestovat. V poslední době jsou například hodně populární tzv. gravel kola která jsou poměrně univerzální v tom, po jakém terénu s nimi můžete jezdit. Sama právě o takovém kole také dost uvažuji.