NIČITEL

Jak upravit v photoshopu CS6 tzv. smart object?

Prosim pomozete mi kdykoliv stahnu jakikoliv obrazek a chci ho oriznou napise mi to „Could not complete your reqest bicose the smart object is not directly editable.“…A nejde mi oriznou ani ctrl + t nefunguje proste nevim co mam delat…Delaji mi to vsechny fotky ale nejakou obcas oriznu (nahodou).Dekuji moc za pomoc
Doplňuji:
.............­...........

Odpovědi
Shaohao

bud na nej dvakrat kliknes, dostanes se na zdroj a tam ho upravis, nebo kliknes pravym a das ‚rasterize layer‘…