pas

Jak udělat video?

Zdravím, v notebooku mám několik tisíc fotek. Existuje nějaká možnost jak udělat něco na způsob filmu, tedy sestavit obrazky do nějaké prezentace a uložit jako film? Díky za opravdové rady.Poznámky typu „najdi si to na netu“ si prosím nechte na jindy

Nejlepší odpověď
elkon

Je vidět, že máš bystré myšlení, tak proč si to opravdu nenajdeš, je toho všude hafo, často s podrobným návodem. Těch programů, které to umí je opravdu dost. Já používám mnoho let program Pro Show Gold, který má mnoho funkcí a možností nastavení. Popisovat tu vše nelze, to je na hodinovou přednášku. Mám to na tolik vychytané, že si některé věci připravím i v jiných programech a pak to vložím. kromě fotek lze vložit i videa a pak to celé doprovodit hudbou, kterou lze v místě videa potlačit, aby byl slyšet zvuk z videa. Celé to pak lze vypálit na DVD, nebo uložit do několika formátů videa. Moje zkušenost je taková, že jsem nenašel jiný program, který toho umí tolik, jako tento. Proto ho používám a vždy zpracovávám fotky z dovolených, nebo z nějakých významnějších událostí. Pokud máš zájem, tak se podívej na mé video, které jsem umístil na YouTube, které je v tom programu vyrobené. Bohužel ta kopie není ta úplně první, protože mě padnul PC a nahrávka mp4 se ztratila a já jsem to na YouTube převáděl z DVD, čímž kvalita trochu utrpěla. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_U_3Zwqnns0&t=122s

Další odpovědi
aliendrone

No přímo ve W10 je program „Editor videa“ (nwm jestli ve všech edicích, MOŽNÁ budeš muset dososat, pokud máš „Home“ nebo tak něco). Jeho obsluha je velmi snadná a intuitivní, ovšem žádné zázraky ve stylu holywoodské CGI (na to jsou PROFI programy, kde je výuka obsluhy NUTNÁ) od něj právě kvůli tomu nemůžeš čekat. Nicméně pro tebou uvedený účel se DOKONALE hodí. Neboj nic, když ses dokázal zeptat, zvládneš i tohle, prostě postupuj dle instrukcí . Jsem si DOST jistý, že to dáš levou zadní. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

pas

Děkuji elkon.aliendrone, nemám W10, jedu na „osmičkách“

aliendrone

pas>>> Bohužel s W8 mám pramalé zkušenosti (držel jsem se sedmiček co to jen šlo), takže nwm jestli to tam jel ale předpokládám, že by MOHLO. Když tak se sháněj po programu „Windows MovieMaker“, to je předchůdce toho programu z desítek. (byl součástí Windows Essential)

elkon

Windows Movie Maker je hodně slabý odvar, proti tomu co jsem uvedl.

aliendrone

elkon>>> Možná ti to UNIKLO, ale je to ZAČÁTEČNÍK. Neznám nic vhodnějšího, než tyhle MS produkty (sám jsem kdysi s nimi začínal). Výhoda navíc je, že nemusí instalovat nějaký DALŠÍ bůhvijaký soft třetí strany. A až si udělá základní jasno vocogo, tak spánebohem ať přejde na Vegas. Program jako je ten, který uvádíš je podle mne zbytečnost, není dobrý ani pro začátečníky a zkušení se prozměnu chechtají jeho mizivým schopnostem. BTW – doporučovat program, jehož výroce je přes rok vyautovanej mi přijde na pováženou. ;) :D :D

http://www.pho­todex.com/pro­ducts/proshow­gold/

elkon

OK, nevěděl jsem že už neexistuje. Mám ho v PC už dávno a mám zálohovaný, tak na jeho web nechodím.