Niky9898

Jak udělat tzv. nekonečně pohybující se krátké video z tumblr.com ?

http://24.medi­a.tumblr.com/tum­blr_m9kvtp0N4F1qdd8lwo1_­r2_500.gif < tohle je příklad .. jk to udělat ? aby krátké nekonečné video mělo vlastní odkaz ? //

Odpovědi
anonym

Tohle je animace ve formátu GIF. Stačí mít film, otevřít ho v nějakém video editoru (AviDemux, VirtualDub) a vystřihnout si přesně určitou pasáž. Tu pak uložit do gifu nebo do avi a posléze převést do gifu.
Doplňuji:
pak se zaregistruješ na tumblr.com, založíš si tam blog a vložíš animaci, tím pádem ji budeš mít v archívu s vlastním odkazem.