Jak udělat vánoční zazvonění tak aby děti nic nepozanli?

Mohli by ste mi prosím poradit jak mám udělat vánoční zazvonění ježíška tak aby moje děti nic nepozanli? Děkuju za odpovědi!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

podle toho jak mate romisteny byt ...nebo dum ...dumyslne rozmisteni provazky by slo...mam zazvonil soused bydleli jsme v dome tak tata poutevrel okno soused se naklonil do obejvaku a zazvonil ...tak by taky asi slo i v panelaku ...nebo si stahni vyzvaneni do mobilu zvonecek a nenapadne se prozvon!!
Doplňuji:
ten mobil by byl asi nejlepsi ..

Další odpovědi:

Stříbrný

Já jsem to udělal tak, že jsem na prázdnou audiokazetu asi po 20 minutách nahrál zvonečka, pak jsme se sli navečeřet a já jsem před večeří pustil kazeťák. Měl jsem naprosté alibi. Jenom ten kazeťák pořádně zamaskovat. Dnes by ro možná šlo i s telefonem - nahrát dlouhou pauzu a pak zvonění.

Zlatý

Také používáme nahrávku na mobilu, funguje to :-)

Pokročilý

Nastav zvonek jako vyzvánění v mobilu a na to číslo zavolej.

Bronzový

Já to dělal následovně. Řekl jsem, že se jdu podívat, zda už nepřišel ježíšek, Zazvonil v pokoji a celý udivený jsem se vrátil, jestli slyšeli cinkání, že ježíšek už tam byl.

Zlatý

Tady je to hotové.
http://www.ulozto.cz/…
http://www.ulozto.cz/…
Vlastní kutilství je ale hezčí.

Zlatý

stačí za dveřmi zacinkat zvonečkem a uslyší cinkání - záleží jak jsou velcí ,jestli ti to zbaští

Stříbrný

Já poslala malýho hlídat Jéžíška k oknu, číhal za závěsem a já šla zazvonit z chodby na bytový zvonek a potichu zas rychle zavřela dveře a pak nastalo "divení"..:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.