domič

Jak udělat s rodiči kompromis?

Plavu závodně už deset let . Tréninky jsem nevynéchavala pouze občas přo některé nemoci.Jenže teď jsem měla slepák a teď mám špatná kolena která mi již tři měsíce boli otékají(ty již mi řeší doktoři) .Jenže rodiče se zlobí že neplavu atd… Minulý týden jsem zkoušela pouze ruce jenže při napínaní apod. Situacích nohu propnu jenže mě nebaví chodit přes práh bolesti.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Rozhodujíci slovo by v tvém případě měl mít lékař

Další odpovědi
Hlada

Zdraví jsi nenašla na hnoji, aby sis ho nechala ničit bezúčelným přetěžováním nebo kvůli nesmyslným tužbám rodičů. Souhlasím s hanulkou11. Pokud jsi nenašla pochopení u rodičů, spoj se s lékařem. Ten by měl mít jednoznačně poslední slovo.

Terryle

Zkus se poradit s i trenérem a poprosit ho o pomoc – měl by mít rozum a měl by vědět nejlíp, že huntovat si zdraví sportem je blbost. Kdyby s rodiči promluvil on, možná by to vzali jinak.
A na kolena vážně pozor, ty je potřeba šetřit. Já je trápila chytáním ve florbale a docela mi to vracej – těším se, až budu starší. :o/