afro.minerva

Jak udělat radost svému manželovi a svojí osmiměsíční holčičce?

Mám náladu udělat radost svému manželovi a svojí osmiměsíční holčičce. Co mám připravit, abych jim udělala radost?

Odpovědi
iwetax

Jděte do nějakého akvaparku s tobogánama a vířivkama. Tam si užijete všichni tři.

panenka

manžela pozvi na večeři nebo mu jí osobně připrav a holčičce nějakou hračku kterou má ráda

Michal

Nedá se nic pokazit pohoštěním,hrač­kou,nebo návštěvou míst,kde ještě nebyli.
A manželovi dejte důkaz(jaký to je na Vás),že jste jeho milující holčička.

anonym

Radost jim jim delate uz ted,kdyz na myslite,musite je velmi milovat a to je pro ne urcite to nejvic cim je potesite.

Nuk nuk

U osmiměsíční holčičky to bude jednoduché – každá i sebemenší hračka nebo třeba jen každá sebekratší chvilka, kterou jí věnujete navíc, v ní vyvolá opravdovou radost.

Manželovi připravte to nejoblíbenější jídlo, doma pěkně nakliďte …fajn by byla večeře při svíčkách, ale sama dobře vím, jak se to realizuje s osmiměsíčními dětmi :) I jemu můžete dát nějaký drobný dárek, ale jaký, to užmusíte odhadnout sama, co by tak asi přijal a jestli vůbec. Někteří muži jsou jak malé děti a tak nějak vnitřně milují malé dárky, někteří naopak.