savannah97

Jak udělat fotku na skype 6.3?

Mám skype 6.3 teprve chvíli a moc s tím neumím, ale udělala jsem si normálně fotku Profil/změnit obrázek/udělat obrázek/použít tento obrázek.
Dnes jsem ji chtěla změnit opět stejným způsobem, vše šlo dobře, ale když jsem klikla na ,udělat obrázek´, objevil se mi tam bílý čtvereček namísto snímku. Zkoušela jsem to několikrát a vždy to dopadlo takhle. Prosím, nevíte, kde je chyba? (Jestli v nastavení, popište prosím, co mám dělat :D)
Děkuju.

Nejlepší odpověď
Bedy

Badisko, proč dáváte odkaz v angličtině? Radím-li českému uživateli, dávám pokud možno, český odkaz, ne? http://www.sky­pe.com/cs
Zkuste se podívat do nastavení Skypu, zda-li se Vám tam webkamera ukazuje. Eventuelně skočte do Start-Ovládací panely-Hardware a zvuk-Správce zařízení.
Ve Správci zařízení se podívejte, zda-li tam vůbec vaše kamera je a zda-li pracuje správně.
Případně zkuste přeinstalovat ovladač webkamery.

Další odpovědi
badisko

Nejlepe udelas kdyz si zajdes tady …http://www.sky­pe.com/en/ stahnes si novy Instalator a preinstalujes si skype …:D..to zarucene pomuze …