wiki

Jak používat Skype?

Mohu z knihovny v cizím městě, kde mají k dispozici počítače s ikonou Skype tento Skype použít a když ano, tak jak.Jsem začátečník.děkuji-wiki

Nejlepší odpověď
AVATAR666

nemáš žač musíš to otevřít a normálně se přihlásít nebo registrovat pokud ještě nejsi

Další odpovědi
anonym

Přihlašuji se na jiných počítačích každou chvíli, takže jen si pamatovat Vaše jméno a heslo. Ale teď poradím proč mě to dříve nešlo, protože majitel počítače byl již přihlášen na SKYPE. Takže jeho nejdříve odhlásit a vy se přihlásíte.

Nikuška

Myslím že můžeš, jak bylo předtím zmíněno :)..ale jedna důležitá poznámka, u počitače na kterém chces komunikovat musíš mít zapojené sluchátka a mikdofon, jinak nemuzes volat, jinak je to jednoduche ;) uvidite ze to zvladnete

Miroslavst

ano jde to, musí tam mít skype nainstalované, což mají jak říkáš. Pak se jen přihlásíš a je to.
POZOR!!! protože je standardně zatrženo políčko automaticky přihlašet a spouštět po startu windows, důrazně doporučuji tyto obě kolonky odškrtnout.