Adyyyy

Jak udělat dobrý dojem?

Ahoj. Zítra odjíždím na nový internát, z důvodu přestupu na jinou střední školu. Přijde mi celkem divné, že to sem píšu, ale ráda bych dostala nějaké rady. Prosím, vůbec nevím o čem se mám s novými lidmi bavit. Nikdy jsem tam nebyla, jediné co vím je, že budu na pokoji s 3 dalšími holkami, které bohužel nejsou z mojí třídy. Mám strach i z internátu i ze školy. Prosím nějaké tipy?

Odpovědi
_Bůh_

Vhodná témata k diskusi s novými lidmi:

Možnosti obranné politiky vůči ruské agresi
Možné výhledy nefiskální politiky ČNB ve vztahu k minimálním sazbám úrokových sazeb k dodržení inflačního cíle
Otázka regulace přílivu zahraničního kapitálu do českého realitního trhu. České byty českým občanům?
Budoucnost českého hokeje – nadějná nová generace, nebo pro Čechy mrtvý sport?
Typologie no-go zón v Čechách a na Moravě. Je rizikovější Karviná přes den, nebo Václavské náměstí v noci?
Bude hlavou českého národa nutně komunista? Zima, Babiš, Pavel – potřebujeme efektivnější nástroje boje proti rudým nokům, než je jen lustrační zákon?
Kulaci nové doby – patří půda agrobaronům, nebo národu?

Jestli tahle témata nebudou fungovat, tak musíš najít jinej internát

Drap

A proč se bojíš internetu? Nerozumím tomu.

cappuccino

Clovek ma tak nejak obavy ze vseho noveho a neznameho. Myslim, ze si delas zbytecne starosti. Konverzace vyplyne sama: odkud jsi, co budes studovat, znas to tady, kde je jidelna, telocvicna atd. Hlavne nebud zakriknuta putka, jinak ti to zustane!
Znam jednu holku, co mela stejne obavy a po 14 dnech uz se ji ani nechtelo domu. Nove kamaradky, nove prostredi, dokonce novy kluk:)

Adyyyy

Internátu, autokorektor😁