kobranek

Jak udělat, aby se brácha nedostal na mé stránky?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Prevence: neřekneš mu adresu

Ochrana: pokud jsou stránky veřejné tak z domu například filtry ip, popř. doma uložíš do prohlížeče cookies, která když bude rozpoznaná tak se web nenačte nebo se redirectuje apd. :)

Nerozlišíš, jestli v kavárně u pc sedí tvůj bratr nebo někdo jiný. :)

Další odpovědi
Natty*

Podle toho na jaké stránky…

kobranek

Ne, ale votravuje mě s tím, že mi smaže všechny moje účty na hrách. :/

Lucijej

Tak ty účty snad máš zaheslované, ne? A douufám, že hesla nemáě uložená v pc…