EliškaG

jak udělat 3D obrázky

jak se dělajá 3D obrázky. Mám na mysli takové ty jak je nanich asi nalepná taková vroubkovaná fólie a když se na ně podíváte z jiného úhlu tak je tam něco jiného a v 3D efektu díky

Odpovědi
Dochy

WIKI:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Len­tikul%C3%A1rn%­C3%AD_tisk

Pepa88

Obávám se, že v domácím prostředí/prostředí výtvarných výchov škol to možné není. Ale udělá Vám mnoho reklamních agentur – jednotková cena není moc příznová, pokud Vám jde o velký náklad, tak tam to už není tak hrozné :)