zjentek

Jak to, že vedle nás, lidstva, působí zvířata jako taková neuvěřitelně chytrá?

Nejlepší odpověď
led

Pretože zvieratá ešte neobjavili peniaze.

Další odpovědi
cappuccino

Protoze nemluvi!

Ametyst

Protože používají instinkty, které je vedou a chrání. Nepřítele znají. Kdežto lidem lze nakecat, kdo je nepřítel, a bezmyšlenkovitě se na něj vrhnou. Až pozdeji, nebo vůbec, zjistí, že naletěli nebo spadli do pasti.
Je krásné vidět, jak lidské mládě nemá žádný pud sebezáchovy, a rodiče ho musí hlidat každou vteřinu.

aliendrone

To se ti zdá díky nevyváženě pozitivnímu životnímu přístupu („optimuistické skleróze“). Je jasné, že je čas ti připomenout elementy jako Rokio, paul1 aj. – záhada je tímto VYSVĚTLENA. 😁