zjentek

Jak to, že jsem ještě nikdy neviděl dvě stejné pipky?

Ani při tom množství 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
elkon

Na obrázku je nenajdeš.

aliendrone

Jediné vysvětlení (které mě napadá) je, žes nesbalil pipku v baru/restau­raci/knajpě etc.! To se pak LEHCE stane, že jich vidíš i VÍC než 2 (a představ si ta „stáda koz“)! 😉 😁

K rychlému zážitku ovšem je nutno začít rovnou něčím středně jedovatým (třeba Absinth min. 75% aj. mňamky). Jinak tomu budeš muset věnovat více zavlažovacího času. U čajíků jako je vínečko se efekt ani NEMUSÍ dostavit. 🙂

Musíš zkrátka víc žít, zkušenosti nepřijdou samy od sebe, muehehehe! 😉 😁 😁