Elli1706

Jak to zde na Odpovědích.cz funguje?

Jsem zde, na Odpovědích.cz, nová. Teda dříve jsem si zde jen četla, dnes jsem se rozhodla, že sem chci i sem tam něco napsat.
Jak to tady vlastně chodí?
Kdo „lajkuje“ odpovědi, kdo je nominuje? A k čemu jsou ty odznáčky, které někdo má vedle jména?
Kdyby bylo ještě něco užitečného o této stránce – budu jedině ráda 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Jako nováček byste si měla přečíst Kodex Odpovědí. Tam dostanete odpověď na většinou otázek.

Lepší než povídat, je vidět a vyzkoušet. Ty „odznáčky“ znamenají počet získaných bodů – určitá pozice.I to se dovíte v odkazu.

Když se vám něčí odpověď líbí, můžete jí dát bod. Nominaci uděluje tazatel, když mu odpověď vyhovuje. Jinak může nominovat admin, který otázku uzavře.

Podívejte se pod vloženou otázku – nápis Zajímavá, můžete také ocenit, stejně jako odpověď.

Kyž zajedete na konec stránky, najdete nadpisy. Všechny se je rozklikněte přečtěte. si informace..

Kontakt
Podmínky serveru Odpovědi.cz
Cookies
Kodex uživatele
Nápověda

Není to nic složitého, zvládli to všichni. Sama uvidíte.

Doplnění. Když nominujete odpověď u své otázky, tím je uzavřete a není možné na ni odpovídat. Reagovat jedině v diskuzi,.

Až získáte „odznáček“ stříbrného či zlatého uživatele, může navrhnout nominaci kterémukoliv uživateli. Ale všimla jsem si, že když admin uzavírá otázky, všechny nominace nepotvrdí.

Dochy

Viz annas.
na servru jsou zveřejněna pravidla, kodex apod.
Jedna nepřesnost: Nominovat mohou i zlatí a stříbrní. Pokud nominuje tazatel, tak tím otázku uzavírá. Pokud nominují ostatní uživatelé, tak ti jen nominují

annas

Ano. Ale pokud jste si všiml, admin návrhy nominací neuznává.
Proto jsem to nepsala.

annas

Omylem jsem klika., To uzavření otázky doplním. Ale než bude stříbrná a zlatá uběhne hodně vody.

annas

Omlouvám se. Ještě jsem si vzpomněla. Říkala mně jedna uživatelka, když chtěla udělit nominaci za stručnou odpověď za odkaz na jeden zdroj, upozornil ji robot, ať nominaci zváží.

To jem nevěděla, protože uzavírám otázky za podrobné odpovědi.

Je pravda, že se nejen návrhy nominací zprofanovaly.
U první odpovědi – výraz "neuznává " není to pravé, spiš nepovažuje za oprávněné. Neznám důvody, ale všimla jsem si toho několikrát.,

Dochy

On musí nominace někdo potvrzovat?
Nicméně to je mi fuk 😉 nemá to vliv na to co jsem napsal 😉