natybubu

jak dlouho funguje odpovědi.cz???

chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás neví alespon přibližně jak dlouho funguje webová stránka odpovědi.cz????
zajímá mě to pouze z osobního zajmu proto moc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Na tuto otázku odpovídám již po několikáté.

Zkušebně od 1. června 2009, „naostro“ od 1. září 2009.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-funguji-odpovedi-cz
Doplňuji:
Oprava. Patří od 1. května 2009.

Další odpovědi
bolak

Pokud čtu dobře tak 1161 dní > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uplne-nejzasadnejsi-otazka-ohledne-zivota-vesmiru-a-tak-vubec

bolak

annas: mně to vychází ještě o měsíc dýl :)

(sám nevím jak to dělám)

annas

Nepočítala jsem dny, ale ptala jsem se adminů, když byla otázka položena poprvé. Ale dny by měly být v pořádku. Nemohu najít, jak znělo zadání první otázky.

annas

Počítala jsem dny, máš pravdu, od 1. května 2009.

bolak

Ani admin neví všechno, a když neví, tak zavolá koho?

(moment, zvoní mi mobil…) ;)

anonym

Bolak, ja bych tu An. zazalovala pro sireni nepravdivych informaci !
Uz by jste zde byl druhy, kdo ji soudem vyhrozuje. !
No, a kdyz uz tam bude u toho soudu, tak jen bude prebihat z jednech dveri do druhych …
no jo, ja ale pak taky. Nabidla jsem se ji jako svedek . 🙂 -iv-

bolak

Tak jo, to budou ale škatulata, kor když já budu žalovanej taky…

anonym

A ja taky … tento tyden se mozna dozvite ode me jeste vic. Zatim vyckavam,. az opet vystrci ruzky. Pak vystrcim ja – ale rohy. Jsem totiz koza. Na lidskou -iv- si tu jenom hraju.
Koza -iv-