briketka10

Jak to vidíte, žeby se vrátil ten, který tu skončil, nebo někdo jiný a závidí bodíky ??

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nikdo se nevrátil, myslím si, že je tady dlouho, a dobře ví, že na každou svini se vaří voda a ta jeho už začíná bublat.

Teď jsme se spojili a napsalo nás stížnost více najednou, a myslím si, že už to admin nějak pořeší.

Tímto žádám všechny co ještě stížnost nenapsali a nesmyslné mazání jim vadí, aby tak učinili a napsali adminovi také.

Mazal nijak kvalitu těchto stránek nezvyšuje, naopak odrazuje nové i staré členy:-(((
Doplňuji:
Mončo mazání je v pořádku, ale je potřeba, aby se vědělo kdo to smazal a proč, aby toho nikdo nezneužívál.

Další odpovědi
Drap

Takových, kteří se vrátili a nebo je sžírá závist je hned několik.

dudu

Briketko10 překvapuje mně, když zde stále a opakovaně hledáte pomyslného plivníka pomíjíte skutečnost, že mazat otázky je léty osvědčené a výhradní právo stříbrných a zlatých účastníků.
Pak také bez výhrad akceptujte, že každému se nemusí líbit dikce některých otázek-či odpovědí, vulgární slova a nebo obtěžujíci texty.
Věřte prosím, že smutním vždy, pokud zde lůza a blbost šlape po snaze projevit se nestranně a demokraticky.
Pak pro sebe v duchu konstatuji „chce se mě zvracet“.

KK1

Je hezké slyšet zloděje (zlodějku) chyťte zloděje.

anonym

Kyberšikana v podobě body dolů?Občas taky…a když se to někomu nelíbí,ať mi čelo políbí.

briketka10

tak nevím, kdo to je, ale ty
smazané otázky od kapky a
zzzlatokopky jsem měla ve
svém streamu a když jsem
na ně chtěla odpověvědět
byly fuč a bylo jich víc, dost
mě to mrzí neporušovaly
kodex :(

annas

Jsem přesvědčená o tom, že o body jde jen výjimečně. 🙂

zzzlatokopka

Já si taky myslím, že mu nejde o body, myslím si, že je to nemocný člověk, který má mindrák, a ten si tu léčí na nás:-(

arygnoc

podľa mňa ak nový „starý“ (nech to je ktokoľvek), mazať by nemal mať právo – dosiahnuť striebro/zlato už nie je také ľahké (môžu „mazať“ aj strieborní?).

;-Q

gecco

Mohou mazat i stříbrní – vím to, protože mažu duplicitní otázky…
😉

briketka10

dobře napíšu taky..
přiznám se, že mažu zdvojené otázky
a dnes jsem smázla jednu od darba na
nějaký klip bez hlavy a paty stejně ji
položil znovu, ale nic se nedozvěděl : /

gagaga

briketko, ja te otazce moc nerozumim :(
myslite doktora ? :)
pro me za me, at se vrati.., je tu nejaka nuda :)
ale musi byt kamos..: se mnou, i s an. :))))
( ta me zabije )
:p

  • iv-

annas

Ad iv -máte pravdu. Už jsem Vás „zabila“ několikrát, ale opět " vzkřísila". Ale v tomo případě už nikdy více… raději se nevracet do minulosti … ☹

zzzlatokopka

To není doktor, on byl sice dost „jinej“ ale v právu se vyznal, takže by nemazal otázky z práva.

Tady mizí hlavně otázky z práva a ty maže někdo, kdo o právu nic neví, protože smazat otázku s odkazem, že už na ni někdo před pár lety odpověděl, může jen člověk, co o právu nic neví.

Zákony se u nás mění několikrát ročně, pak máme také právní výklady a ty se mění také, takže nelze použít starší otázku.

gagaga

bzzzzz , Vy jste urcite pravnicka :p
ze jo ?
:p

zzzlatokopka

iv Vás asi přejmenuji na hahaha:-DDD