Avatar uživatele
briketka10

Jak to vidíte, žeby se vrátil ten, který tu skončil, nebo někdo jiný a závidí bodíky ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, vagra, kapka, ivzez, Drap, redy, gagaga, marci1, gecco, anonym, zzzlatokopka před 3357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Nikdo se nevrátil, myslím si, že je tady dlouho, a dobře ví, že na každou svini se vaří voda a ta jeho už začíná bublat.

Teď jsme se spojili a napsalo nás stížnost více najednou, a myslím si, že už to admin nějak pořeší.

Tímto žádám všechny co ještě stížnost nenapsali a nesmyslné mazání jim vadí, aby tak učinili a napsali adminovi také.

Mazal nijak kvalitu těchto stránek nezvyšuje, naopak odrazuje nové i staré členy:-(((
Doplňuji:
Mončo mazání je v pořádku, ale je potřeba, aby se vědělo kdo to smazal a proč, aby toho nikdo nezneužívál.

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Takových, kteří se vrátili a nebo je sžírá závist je hned několik.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Briketko10 překvapuje mně, když zde stále a opakovaně hledáte pomyslného plivníka pomíjíte skutečnost, že mazat otázky je léty osvědčené a výhradní právo stříbrných a zlatých účastníků.
Pak také bez výhrad akceptujte, že každému se nemusí líbit dikce některých otázek-či odpovědí, vulgární slova a nebo obtěžujíci texty.
Věřte prosím, že smutním vždy, pokud zde lůza a blbost šlape po snaze projevit se nestranně a demokraticky.
Pak pro sebe v duchu konstatuji „chce se mě zvracet“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KK1

Je hezké slyšet zloděje (zlodějku) chyťte zloděje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kyberšikana v podobě body dolů?Občas taky…a když se to někomu nelíbí,ať mi čelo políbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

tak nevím, kdo to je, ale ty
smazané otázky od kapky a
zzzlatokopky jsem měla ve
svém streamu a když jsem
na ně chtěla odpověvědět
byly fuč a bylo jich víc, dost
mě to mrzí neporušovaly
kodex :(

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jsem přesvědčená o tom, že o body jde jen výjimečně. 🙂

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já si taky myslím, že mu nejde o body, myslím si, že je to nemocný člověk, který má mindrák, a ten si tu léčí na nás:-(

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

podľa mňa ak nový „starý“ (nech to je ktokoľvek), mazať by nemal mať právo – dosiahnuť striebro/zlato už nie je také ľahké (môžu „mazať“ aj strieborní?).

;-Q

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Mohou mazat i stříbrní – vím to, protože mažu duplicitní otázky…
😉

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

dobře napíšu taky..
přiznám se, že mažu zdvojené otázky
a dnes jsem smázla jednu od darba na
nějaký klip bez hlavy a paty stejně ji
položil znovu, ale nic se nedozvěděl : /

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

briketko, ja te otazce moc nerozumim :(
myslite doktora ? :)
pro me za me, at se vrati.., je tu nejaka nuda :)
ale musi byt kamos..: se mnou, i s an. :))))
( ta me zabije )
:p

  • iv-

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv -máte pravdu. Už jsem Vás „zabila“ několikrát, ale opět " vzkřísila". Ale v tomo případě už nikdy více… raději se nevracet do minulosti … ☹

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To není doktor, on byl sice dost „jinej“ ale v právu se vyznal, takže by nemazal otázky z práva.

Tady mizí hlavně otázky z práva a ty maže někdo, kdo o právu nic neví, protože smazat otázku s odkazem, že už na ni někdo před pár lety odpověděl, může jen člověk, co o právu nic neví.

Zákony se u nás mění několikrát ročně, pak máme také právní výklady a ty se mění také, takže nelze použít starší otázku.

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

bzzzzz , Vy jste urcite pravnicka :p
ze jo ?
:p

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

iv Vás asi přejmenuji na hahaha:-DDD

před 3356 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek