redy

Jak to vidíte vy? Věra Bílá chce milion, dostane ho? Nebo nějakou část?

„Nova mi musí dát milion!“

Romská zpěvačka Věra Bílá televizi obviňuje za její parodii v Tváři. Ślo o víkendu vysílaný díl show Tvoje tvář má známý hlas.

Jak oni v tom umí chodit…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Věra Bílá vypadá daleko hůř než namaskovaná Chýlková.

Další odpovědi
GM

Typicky cigánská reakce.

Drap

Věra Bílá už toho chtěla spoustu po kde kom. Zatím toho moc nedostala a doufám že podobně to dopadne i tentokrát.

iceT

To by Nova asi musela vyplatit každého umělce, kterého si dovolili zparodovat.

Rocker

Soutěž sice nesleduju,ale parodovali tam tolik lidí a nikomu to nevadilo.Bílá jen kouká jak přijít k penězům bez práce,jako většina cikánů.

Martinuss

Rocker: Ten pořad neni ani nemá bejt v žádném případě parodie

anonym

nemá peníze a tak se chytá všeho. docela se divím, že chce tak málo 😁
ať rozhodne soud a jestli je to sousto pro obhájce, tak by to mohlo hodit víc. já bych jí na…, ale to je na jiných a pokud někdo použije hudbu, či text někoho jiného, tak snad to má nějakou hodnotu. každopádně ten pořad nesleduji. nemám rád tento druh zábavy a hlavně moderátory Novy, kteří všude byli první a všechno vědí nejlíp, takže sbohem šáteček

yuko

Dost casto se divim, ze se vice hercu, zpevaku nesoudi s ruznymi bulvarnimi deniky, kteri o nich siri pomluvy, zverejnuji jejich intimni fotky, pisou o jejich nemocech, o jejich bohatstvi, dluzich atd. Pokud se Vera Bila citila byt ponizena a s parodii nesouhlasila, proc by se nemohla ozvat. Treba se ji to podari a neco i vysoudi. Jinak ten porad taky nesleduju, podivala jsem se na dve pisnicky. Je to okopirovany porad italske televize.

redy

Píšou na seznam.cz