Pače

jak to vidite s tou amerikou? sezene do 2 srpna dalsi penize? nebo nas potopi vic nez hospodarska krize..

myslim si ze tohle bude daleko vetsi rana nez byla ta hospodarska ne?

Nejlepší odpověď
Alesh

Mě fascinují, jak ti naši odboráři brečí kvůli pár korunám škrtů. Jestli se to sese*e jako v Řecku nebo možná teď i v Americe a bůhvíkde ještě, pak to teprv budou škrty. To pak nebude 100 Kč, místo 60 v nemocnici. A kdo to zaplatí? Jako vždy ti nejobyčejnější lidi, ale pak už to bude ve velkým, to bude teprve bída. A toho se fakt bojím.

Další odpovědi
terry

To bude, větší rána. USA jsou na tom hooodně bledě.
Mám dojem že současný pre.zident míří k socialismu. A to asi není dobrý směr.

led

Peniaze zoženie, ale za cenu ústupkov. Bude to klasický obchod, ja ti dám peniaze a ty mi dáš…
Treba si len uvedomiť, kto naozaj vládne v USA. Nie politici, to sú len tlmočníci „peňazí“ s určitými právomocami, povinnosťami a právami.