icurusL

Jak to přesně chodí ve vztazích?

Dobrý den,

dnes jsem provedl takový experimentální pokus. Možná jsem hajzl,…ale kdo přesně je?

Má bývalá si našla nového a zaslechl jsem, že má přítelkyni… tak co jiného mě mohlo napadnout, než jí to říct… teď za všechno můžu já protože ten někdo tu svou tak moc miluje, že by se kvůli ní nechal zabít, ale i přesto spí s jinými… nechápu tu lidskou logiku

Odpovědi
nyjono

Co konkrétně myslíš tím, jak to přesně chodí …?
Zaslechl jsi … to je široký pojem. Zdroj je spolehlivý? Ať už je neno není, není to tvá záležitost. A také je víc možností, jak to své bývalé sdělit šetrněji a ty bys nebyl za toho nejhoršího.
Myslím, že pokud jste již rozejití, měl bys to nechat být a dívat se po jiném vztahu. je šance, že dopadne lépe.

Kelt

Logika a lidské vztahy. Co je podle tebe normální, logické, může být posuzováno jinými úplně jinak. Existují určitá pravidla etikety a slušného chování, co si ve vztahu můžeme dovolit a jakým způsobem. I když jsme s dotyčným prožili krátký románek nebo několik let. Tak bez ohledu na to, jaké se dozvíme informace o bývalé, existují určitá komunikační pravidla. No nepochopil jsem, co se stalo.
Jako chceš říct, že bývalá je lesba a tys jí to řek? A ty jí miluješ? To nebylo dobré. Každý má právo na svůj život, jak ho prožije.

dubraro

Ve vztazích nelze hledat logiku nebo přesná pravidla. Vše je subjektivní.

Nicméně to co jsi udělal pravděpodobně nebylo rozumné. Její vztah s novým přítelem je její věc.

Kryšpín

Má větší výkon

elkon

Žalovat se nemá, ale hlásit se to musí…

Ametyst

Sám citiš, ze Ti do toho nic není, ale…pomsta je sladká?