Popelka Sany

Chodit s namyšleným frajerem, nebo si počkat na někoho hodného?

Raději byste v 17 letech, bez vztahových zkušeností, chodili s namyšleným frajerem, nebo byste čekali na někoho hodného, který se objeví sám?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Nikam nespěchej, nemusíš mít za každou cenu „jakéhokoliv mača“, který tě bude ponižovat, manipulovat a bude chtít, abys k němu vzhlížela. Ten pravý pro tebe se najde, neboj. 🙂♥

Další odpovědi
anonym

Kdyby holka byla namyšlená, a měla by k tomu důvod (jakože by opravdu byla lepší než ostatní), a byla by hezká, tak by mi to nevadilo.

Cenobita

namyšlený = přelétavý, nepevný ve vztazích, nezodpovědný ?

hodný = blbý ?

V těchto záležitostech nejde jednoznačně poradit. Obecně však platí, že by měl člověk vyzkoušet komunikovat s různými lidmi a dělat si obrázek o vztazích sám, ne se dotazovat na Internetu.

zjentek

Čekat.. Za chvíli ti bude okolo 50 a tvá osoba tím získá jisté konkrétní a jasnější představy o výběru. Často u nich zůstane. Trpělivost přináší růže ;)

Kelt

Záleží na konkrétním výběru . A to hodnocení je podle tebe, nebo nějakých spolužáků?
Možná že za několik let budeš tyto lidi hodnotit přesně opačně.

Nuk nuk

S namyšleným frajerem bych nechodila ani v 17ti ani v žádném jiném věku.
V 17 letech má člověk navíc nemusí ještě nikam spěchat, v tomto věku to obvykle není poslední příležitost, takže určitě si počkejte na někoho, kdo Vám bude lépe vyhovovat.
Ze své zkušenosti mohu říci, že to čekání je nepříjemné, ale vypatí se. Alespoň mně se vyplatilo.

ivzez

Chodit s někým, o koho nemáš zájem,
a do koho nejsi zamilovaná je hloupost.

[Příště se zamysli, než položíš otázku.
Na tuhle znáš odpověď sama.]

dubraro

IMHO zbytečná otázka. Stejně budeš chodit s tím frajerem. To je přírodní zákonitost.
O slušného a spolehlivého muže se začneš zajímat až jako samoživitelka se dvěma dětmi.