orwell

Jak to máte nyní ve studni?

Tedy pokud ji máte. Já jsem 2,5m pod normálem a ještě tak den, dva a končím.

Nejlepší odpověď
anonym

Studnu nemám,co budeš potom pít?
Piva prej je dostatek.

Další odpovědi
ReHu

Zatím v pohodě. Ale pořád nevím, kterou ruční pumpu pořídit.

mosoj

Máme s dcerou 20 metrový vrt. Čerpadlo je v 17 metrech. Voda zatím teče a stačí čerpadlu !
Dnes vydal západočeský kraj, zákaz rozdělávání ohňů, jakéhokoliv pálení či ohňostrojů.

bolak

Lidi kam se vám ta voda ztrácí? My jsme asi tak v 10 metrech a vody pořád dost, za barákem u lesa potok, kterej má obvykle 20 čísel, a ještě je tam asi 10 cm vody, a to tu nepršelo dobrej měsíc.

cochee

Cca 20 m hluboká studna ze skruží, 2m hladina. Vodu bereme „malyšem“ a hladina nikdy viditelně neklesla. Ani nyní, ani nikdy předtím.

hadi.ce

Děs a bída – asi 20 – 30 cm vody, za chvíli budem na suchu. Co bude pak, nevím.

orwell

Jugar: Asi budu muset slučovat vodík s kyslíkem…
mosoj: 20m? To máš snad na uhlí, ne?

anonym

Jen mě udivuje,že už potřetí v západních Čechách hlásili bouřky a nespadla tu ani kapka.

mosoj

Zaplať pán bůh za tu hloubku, tak hluboko spodní voda ještě neklesla.