FlAsh_7

Jak to je s Mikulášem?

Jak to je s Mikulášem? Furt mi vrtá hlavou, to si ho platí rodiče, nebo to ti lidé hrají/dávají balíčky z dobročinnosti?

Nejlepší odpověď
annas

Rodičů jste se nezeptal,. pokud k vám chodí Mikuláš, od koho jsou dárky? Někde v domovech jde o dobročinnost, dětí dárky dostanou zdarma.

Nevím, jak je to ve městě, ale na vesnici se domluví parta a obcházejí rodiny s dětmi.. Nadělí dárky, které jim připravili rodiče dětí.

Další odpovědi
Edison

Jak kde, jak kdo. Dá se najmout, dá se zrealizovat známými či příbuznými i pro několik rodin. Nakonec… dělá se to hlavně pro ty děti…

ivzez

Platí rodiče, případně další příbuzní.

Často mají rodiče nadílku připravenou a „mezi dveřmi“ ji předají
Mikulášovi. Zároveň se s ním dohodnou, jak moc lze strašit.

Derrynka

No, nechodí, já to nemám ráda :D A moje děti by nebyly nadšený z čerta :D A zase Mikuláš bez čerta, to není ono. Takže to neřeším, no. Jinak co do nadílky? No, jako rozhodně adventní kalendář, ted nesmí chybět :) Vynikající má cokoladovnajanek :)

TominkaFuky

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jak to máte s nadílkou na Mikuláše? Chodík vám a dětem předává nebo děti hledají po bytě? A co dětem do nadílky dáváte do nadílky?

KaraskovaAl

Mikuláš k nám chodí každoročně :) Bez něj by to nebylo ono :) Jinak dáváme to, co se běžně dává. I když letos jsem teda narazila na čajové medvídky lipoo, tak ty jsem kupovala poprvé a děti si je hned oblíbily :)