obyč holka

Jak to funguje s odesláním peněz na učet?

Dobrý den.Kdyby mě dneska odeslal někdo převodem peníze na učet a měl by stejnou banku..Kdy zhruba peníze dojdou na učet ? :)děkuju

Nejlepší odpověď
mosoj

V so a ne se převody nekonají. Hodně bank dokáže peníze odeslat a přijmout v jeden den. Jistota je druhý den po podání příkazu.

Další odpovědi
dudu

Minulou neděli jsem své dceři z účtu u KB na účet u stejné banky poslal radost činící pozornost a ještě týž den překvapivě přišla její děkovná reakce. Laik se diví a odborník někdy i žasne!

ivzez

Jak v které bance.
V Airbank jsou peníze příjemci k dispozici okamžitě.

aliendrone

Mno… POKUD jde i vnitrobankovní převod, tak téměř všechny banky to zvládají řádově v minutách. Dokonce i Česká spořitelna – vím, že nevěříte, ale FAKTICKY NEKECÁM! :D :D :D

Rokio

Pokud se jedná o bankovní převod mezi účty stejné banky, tak zpravidla transakce trvá ihned, nebo krátkou dobu, pokud se nejedná o pozdní hodinu. Jistota je druhý den po podání příkazu k úhradě. O víkendu mají banky přestávku.

anonym

záleží na konkrétní bance, ale obecně platí že malé moderní banky typu FIO, AirBank, mBank, umí převádět prostředky mezi svými účty velmi rychle, obvykle okamžitě nebo během několika málo sekund.

Kepler

Pokud to nebude v pozdní hodinu, tak prakticky ihned, nebo aspoň tentýž den. Už se to chystá i pro platební styk mezi různými bankami (pokud to už nefunguje).