Jak to funguje?

Opravdu jsou zde placené prg po dobu 24 hodin zdarma? http://www.gi­veawayoftheda­y.com/

Nejlepší odpověď
pl4toon

Ano, takových webů je více. Tento patří mezi ty známější.
Cituji:

„Každá nabídka má omezenou platnost na 24 hodin. Nabízený program je nutné stihnout stáhnout a nainstalovat během platnosti nabídky. Pro vlastní instalaci je také nutné aktivní internetové připojení. Programy jsou totiž distribuovány pomocí vlastního nástroje, který po spuštění ověří dotazem na server, zda nabídka ještě platí. Jakmile čas vyprší, není možné program nainstalovat. V opačném případě dojde po instalaci programu automaticky i k jeho registraci nebo zobrazení návodu pro registraci. Máte tedy opravdu plnou – časově a funkčně neomezenou verzi.“

Licence programů nabízených na giveawayofthe­day.com mají pouze následující omezení:

Není poskytována bezplatná technická podpora.
Je vyloučeno použití pro komerční účely.
Nejsou zahrnuty žádné další bezplatné aktualizace.
Nenajdete zde programy v českém jazyce.

Zdroj: http://www.win­droid.cz/give­awayoftheday-com-kazdy-den-jeden-program-zdarma/

Další odpovědi
Děda Louda

Ano, opravdu jsou.