Džanička

Jak sundat z pokožky sliz z hlemýždě, když po vás leze??

Někde jsem četla že je to dobré na lupénku, chceme to zkusit, ale nikde už se nepíše jak ten sliz sundat šetrně dolů.. Nevíte někdo??
Doplňuji:
No já teda nevím, ale hadrem a vodou to teda moc nejde.. Vím to z vlastní zkušenosti.. A ještě když ten sliz musíte nechat nějakou dobu působit, myslím, že to už vůbec dolů nepůjde..

Nejlepší odpověď
Pájo

Máte pravdu.
Je to snadnější, než si možná myslíte ;)
http://www.di­etesthetic.cz/ak­tuality/hlemyz­di-sliz-prevratna-novinka-naopak

Další odpovědi
Drap

Utřít hadrem, nebo smýt vodou