Rommart

Jak sundám zadní kryt 7" tabletu Samsung Galaxy Tab3?

Dobrý den, neví tady někdo jak sundám bez poškození zadní kryt pro výměnu baterie tabletu Samsung Galaxy Tab3 typ SM-T211? Nejsem tak bohatý, abych mohl zaplatit za servisní práce někde v servise. Pokud mohu požádat o opravdu podrobný návod, třeba ilustrovaný. Předem všem moc děkuji za pomoc. A přeji hezký zbytek dne.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Hlavně opatrně a plastem, ne kovovým nástrojem.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_I2uLqRghAg

Jiří Bohumil

Ještě doplňuji. Vhodné baterky je možno sehnat, za podstatně nižší ceny, na Aliexpressu (funguje už i v češtině). Akorát si ne ně musíš trochu počkat (max. 30 dní). Doprava je zdarma.