Jak stíhat přednášky a cvičení na TUL (Technické univerzitě v Liberci)?

Když mi jedna přednáška končí v budově G ve Studenstké ul. a za 15 minut začíná další přednáška v budově H ve Voroněžské ul., jak se to dá stíhat? Děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

1,1 km - vzdálenost mezi těmito ulicemi podle Map.cz - se dá svižným krokem za tu dobu ujít (případně zmizet z přednášky o pět minut dřív), ale příjemnější varianta je zjistit si spoje MHD - to bych se divil, že by tam nic nejelo... dají se najít na www.idos.cz, tramvají č. 3 jste tam za tři minuty, autobusem č. 19 za pět.

Zdroj: http://jizdnirady.idnes.cz/lib erec/spojeni/

Pokročilý

budeš muset hodně rychle běžet nebo mít kliku na mhd, ale neboj, dá se to ;)

Pokročilý

Řešila jsem podobný problém na zču... Taky mi to přišlo nemožné, a myslím, že tam to snad vycházelo jen na deset minut... Dalo se to zvládnout MHD... A hlavně, pokud se jednalo o dvouhodinovky (skoro pokaždé), tak se nedělala pauza, ale každý si odskočil kdy potřeboval, bez rušení ostatních... Takže rázem bylo na cestování času mnohem víc...

Bronzový

Zkusit lépe zvolit a načasovat při přihlašování předmětů.
Jít na ty povinné v daném semestru a ostatní zvolit tak, aby navazovaly dle tvé představy. Někdy mívají přednášející více termínů, posunout na letní semestr či další ročník - pokud je to možné.
Jinak už jen vrtulku a svižný krok či sprint :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.