DusanOrlik

Jak stáhnout video-hudbu z youtube.com?

Zdravím,chtěl bych stáhnout do fotoaparátu soundrucky,přes USB,ale nevím jak?Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
chudst

  1. stahnout si hudbu pres aTubeCatcher ( http://www.sta­huj.centrum.cz )
  2. zjistit si, v jakem formatu podporuje vas fotoaparat hudbu. Do tohoto formatu si to pomoci nejakeho konvertoru predelat.
  3. Je mozne, ze dany soubor musi byt nejak specialne pojmenovany, takze si take musite zjistit, jak ho spravne pojmenovat. (Napriklad me napada, ze musi byt pojmenovany stejne, jako nejaka fotka. Tedy fotka ma dejme tomu pojmenovani IMG_7006.jpg – a vy hudbu musite pojmenovat jako IMG_7006.wav (napriklad!))