Losman

Jak spustit odpočet na základě překročení rychlosti? Značka android.

Když jedu autem a překročím rychlost x km za hodinu, aby se spustil odpočet x minut. Při poklesu rychlosti pod x se odpočet vynuluje a čeká znovu na překročení rychlosti. Existuje aplikace? Dá se nastavit systémově?

Odpovědi
Justin1

Taková speciální aplikace asi neexistuje, ani mi není jasný její smysl, ani to, jestli to x je u rychlosti i u délky odpočtu stejné číslo, ani to, co se má stát, když odpočet doběhne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.