SvingaJojo

Jak správně zadat parametry Cíle?

Můj starší program, aby mohl tisknout, potřebuje jiný program k tomu určený. Vzájemné propojení mám, dle návodu, učinit takto: …a upravíme spoštěcí příkaz v záložce zástupce tak, že v poli Cíl doplníme parametry programu na „C:\Program Files\PRFILE32.EXE“ /s:c:\Astrolog*­.obr.
Ať zkouším zadat parametry s uvozovkama, nebo lomítkama, jednou tak, podruhé onak, vždy se mi objeví, že název a cesta není správná. Jak mám tedy parametry správně zadat? Děkuji předem.

Odpovědi
anonym

přikazem, který uvádíte májí být vytištěny všechny připravené tiskové úlohy v adresáři c:\Astrolog\ … příkaz samotný i jeho parametry se zdají být takto v pořádku, pokud program hlásí že název a cesta není spráná ověřte:

1/ zda vůbec existuje soubor C:\Program Files\PRFILE32.EXE – možná vám jej někdo smáznul a bude nutné jej získat znovu, zde najdete nejnovejsi verzi programu prfile32.exe http://www.le­rup.com/printfi­le/ (Download, prf32-xxx.zip)

2/ zda existuje adresář c:\Astrolog a má nšjaký obsah