dust8

Jak správně sešít dva svetry k sobě, aby se nemusely vždy oblékat zvlášť kvůli potřebě snížit teplotu v domě na zimu?

Nejlepší odpověď
marci1

Těžká otázka, velmi! 🙂
Možná tak jedině sešít ramena svetrů k sobě. Pro případ nouze mám doma kožešinovou vestu.

Další odpovědi
aliendrone

Nevím, ale vím kam se obrátit pro radu. Odpoví hormonální hybrid Adam Pekar (sTOP 09). ;) :D

iceT

Obléct oba na sebe, a pak někoho požádat, aby ti je v rukávech, na ramenou a na dolním konci nějak sestehoval k sobě, pak oba svetry zároveň opatrně sundat a pak teprve přišít k sobě.

led

Veď takto mrháte energiou! Zošitím dvoch svetrov do jedného strácate možnosť regulácie teploty. Je to neekonomické… Čo na to Brusel s jeho úsporami energie?!

cappuccino

Zkus se misto jednoho svetru obalit potravinarskou folii. Efekt by mohl byt stejny a jeste obleknes vic clenu rodiny!

cappuccino

dust ma dobry smysl pro humor:)