Avatar uživatele
ptáč

Jak snášíte, když se dozvíte že jste údajně něco řekli, ačkoliv to nebyla pravda?

třeba jako tady, někdo o mě řekl že neuznávám atd…
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/328931-cesko-neuznava-legitimitu-janukovyce-a-nepovazuje-ho-za-prezidenta-ukrajiny.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, zzzzz, gagaga před 3710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Tak zrovna pán Zaorálek není pro mě člověk, kterého bych brala vážně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jdu a zeptám toho,co jsem s ním údajně měla mluvit,aby mi „moje slova“ zopakoval zočivoči nejlépe před svědkem.Oni si pak hodně rychle rozmyslí vkládat mi do pusy slova,co jsem neřekla.
Zrovínka nedávno jsem tohleto musela řešit :bylo se mě zeptáno co to má znamenat,že vykládám a píšu to a to o jednom klukovi jeho dívce(proti mě je to fakt ještě kluk).Moje odpověd zněla,že to bych si nikdy nedovolila,takové indiskrétnosti a hned mě přifrčela zpráva od jeho dívky,prý proč vykládám kokotiny.Posléze jsem byla obeznámena s tím,že ne já jsem psala dotyčné,ale že jsem měla něco vykládat naší společné známé a prý jsem měla mít radost z toho,že mezi ně vrážím klín a že doufám,že ona se na něho vykašle.No co bych z toho měla?Mám doma svůj píseček a cizí hromádky písku mě nezajímají.Pak se to vyjasnilo,že za to mohla ona známá,ale prej zase přes někoho.No kdo ví,kdo si co vymyslel.Nakonec jsem navrhla schůzku ve čtyřech,aby se to vyřešilo,protože kdyby mi někdo do očí tvrdil,že jsem měla vykládat nesmysly,ta by viděl ten rachot.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

podotázce nerozumím, ale k otázce- vyřeším to silou :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

politika mě moc nezajímá
a ani jí nerozumím, když
se dozvím, že mě někdo z
něčeho obvinil co nebyla
pravda vyříkám si to s ním
najdu i hrubá slova :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Každej věděl, že tohle dřív nebo později příjde… 🙂 Nanukovič si pouze kopal hrob, dokud nebyl dostatečně hluboký.

Nedivil bych se, kdyby se do toho vložilo Rusko. Myslím si, že Putin mohl dostat obavy, aby Ruský lid nenapadlo to samé. Rusáci taky nejsou spokojený s Putinem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Kdyz nejaky evropsky politik povazuje neco anglo-americkeho za dobre, tak si vstreluje vlastni gol. Americka zahranicni politika je po 11.9. plne diskvalifikovana !!! A kazdy vidi, ze je uplne jedno, jakeho presidenta maji…
Nechme Ukrajinu v klidu a zvysme ploty…:)

před 3709 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek