iceT

Jak snášíte,když něco nejde podle vašich představ?

Nejlepší odpověď
johana 56

nijak,jsem v klidu

Snažím se přizpůsobit situacIi.Hlavou zedˇneprorazím a proč zbytečně znervozňovat okolí.

Další odpovědi
ten který je

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Záleží na okolnostech.Také se mnohdy řídím jednou písničkou od Rolling Stones,kde zpívají-nemůžeš mít vše co by si chtěl.:-)

aramah

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Slušně napsané,iceT, já jsem nas… a to dost.

poa.li

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Proto se snažím nic neočekávat a nemít představy. Je to docela dobrá prevence proti zklamání. Čím déle a více to praktikuji, tím je můj život spokojenější – doporučuji.

Miroslavst

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

hanny 2

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Elk

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Tohle není otázka položena na vyváženosti možností reakce dle situace. Tady je těch možností daleko víc, než jenom za A nebo za B.
Záleží na mnoha faktorech, jenž nás ovlivňují.
Prijdu li do práce sám podrážděný, nevyspalý a unavený svým osobním životem -každá banalita mě může iritovat.
Jsem li v pohodě, vyspalý, nic nemám jak se říká v mozku, dokážu se přenézt i nad hlouposti jiných, ba i své.
A to je na životě krásné!!!

panenka

jsem podrážděný/á,nevrlý/á

Většinou se snažím vše vyřešit pokud je to opravdu něco důležitého nebo nutného bojuji a vše se snažím dotáhnout do konce aby vše dopadlo dobře

SajmonModer

jsem podrážděný/á,nevrlý/á