Kric.ouwner

Jak šly za sebou hodnosti v 3. říši když nejvyšší byl Hittler jako Führer . ???

Vždycky je tam něco a pak Führer .
Doplňuji:
No jasný , ale třeba v češtině to je generál , nadplukovník , plukovník , podplukovník , major , capitán , seržant atd… , a v Třetí říši se používali u těch hodností co něco znamenali , napříkla Obnštund baun Führer , Oberlaunt Führer , atd… ( samozdřejmě to píši jak se to čte . )

Nejlepší odpověď
ten který je

V odkazu najdeš vojenské hodnosti wehrmachtu.
http://www.mi­litaryzone.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2004081602

Doplňuji:
Možná jsi myslel hodnosti vojsk ss.

http://www.mi­litaryzone.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2004081603

Další odpovědi
mojitek

fuhrer= vůdce. To byl Hitler.„Vždycky je tam něco a pak fuhrer“ nemyslíš-mein fuhrer=můj vůdče..?Po Hitlerovi byli různí generálové..atd
Doplňuji:
V tom případě moc nechápu tvoji otázku,a ani logiku hodnocení..Fuhrer není hodnost-můj vůdče(mein fuhrer) to je neoficiální oslovení které ale samozřejmě Adolfovi vyhovovalo.Hitler byl říšský kancléř.Pokud chceš vědět všechny hodnosti tak jukni na odkaz od Ten který je.Ps: nadplukovník není-jen podplukovník a plukovník.